Bărbați ceas Mido Multifort Powerwind M040.407.11.057.00
Mecanism Automatic
Materialul carcasa Oțel
Materialul geamului Safir
Greutate 120 g
Rezistent la apă 50 de metri
Descriere detaliată a produsului
4 săptămâni — 16. 06. la tine acasă
Opțiuni de transport
Numărul rămas de caractere: 255
Monitorizați disponibilitatea
Comparaţie Interogare
Cadou pentru un ceas
Certificat, Instrucțiuni și cutie în cehă
Garanţie 5 ani
Scurtare gratuită a curelei
90 de zile gratuite reveni
Distribuitor autorizat Mido
Produse similare
Afișează mai multe produse mărci Mido
Garanție 5 ani
Avem încredere în ceasurile noastre
Cadouri la comandă
Briceag elvețian, întinzător și altele
90 de zile pentru returnare
Încercați și veți vedea
Magazin fizic
Ceasurile din stoc pot fi încercate.
Peste 2500 ceasuri în stoc
Ceasurile din stoc ajung în 3 zile.
Vă sfătuiesc experții
Suntem specialiști în mărcile noastre
Cont VIP = 10% reducere
Ne răsfățăm clienții fideli
Transport gratuit
Mido Multifort Powerwind M040.407.11.057.00
Descriere produs
Descriere
Lățimea curelei
19 mm
Înălțimea carcasei
12,1 mm
Diametrul carcasei
40 mm
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare (Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
Parametri și funcții
Parametri
Marca Mido
Tip Bărbați
Stil Elegante
Origine Elvețiene
Rezistent la apă 50 de metri
Greutate 120 g
Conduce
Mecanism Automatic
Calibru Mido Caliber 80
Precizia mersului în secunde ±15 s / zi
Rezerva de mers info 38 ore
Cadran și carcasă
Dimensiune carcasa 40 mm
Grosimea carcasa 12,1 mm
Forma carcasa Rotundă
Materialul carcasa Oțel nobil
Culoarea carcasei Argintiu
Materialul geamului Safir
Cadran Analog
Culoarea cadranului Negru
Capac spate transparent info Da
Capac cu filet info Da
Curea
Materialul curelei Oțel inoxidabil
Lățimea curelei 19 mm