Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Automatic
Materialul carcasa
Oțel
Materialul geamului
Safir - antireflex
Greutate
165 g
Rezistent la apă
100 de metri
Pánské společenské hodinky Victorinox AirBoss Mechanical Black Edition 241740 vám učarují nejen jednoduchým designem a dokonalým zpracováním, ale také mechanickým strojkem ETA 2824-2, který hodinky pohání.
Ten je ukrytý pod safírovým sklíčkem s antireflexní úpravou zasazeným do ocelového pouzdra s černou PVD úpravou. Chod precizně zpracovaného mechanismu hodinek můžete sledovat skrz zadní stranu hodinek. Rezerva jejich chodu je 38 hodin.
Hodinky jsou spolehlivě vodotěsné při plavání i ponoru až do hloubky 10 metrů. Průsvitné dýnko je šroubovací a černý ocelový tah potažený PVD vrtvou tak skvěle doplňuje celkový vzhled hodinek.
Tyto hodinky jsou určeny všem, kdo od hodinek očekávají výjimečnou kvalitu, odolnost a dávají přednost krásám mechanického strojku ve spojení s jednoduchým desingem a precizním zpracováním švýcarské oceli.
Na hodinky poskytujeme záruku 5 let.
Recenze, testy:
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Victorinox |
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | Aviație, Elegante |
| Origine | Elvețiene |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 165 g |
| Mecanism | Automatic |
| Calibru | ETA 2824 |
| Precizia mersului în secunde | ±20 s / zi |
Rezerva de mers ![]() |
38 ore |
| Dimensiune carcasa | 42 mm |
| Grosimea carcasa | 11 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Oțel nobil cu finisaj PVD |
| Materialul geamului | Safir - antireflex |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Negru |
Capac spate transparent ![]() |
Da |
Capac cu filet ![]() |
Da |
| Materialul curelei | Oțel inoxidabil cu tratament PVD |
| Lățimea curelei | 22 mm |
| Culoarea curelei | Negru |
| Data | Da |
Bezel rotativ ![]() |
Nu |
| Funcții | Data |
| Baterie | Nu |
Luminiscență ![]() |
An |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Victorinox Swiss Army este renumită pentru bricegele sale elvețiene. Astăzi, însă, este cunoscută și ca producător de ceasuri. Printre modelele oferite, putem găsi ceasuri sport, elegante, de aviație și de scufundări. Pe scurt, oricine caută un ceas elvețian de calitate îl va alege.
Helveti.cz este un distribuitor autorizat și specialist al mărcii Victorinox Swiss Army.
Informații despre producător: Victorinox AG, Schmiedgasse 57, 6438 Ibach-Schwyz, Elveția / internet.support@victorinox.com
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: