Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Oțel
Materialul geamului
Mineral cu finisaj safir
Greutate
56 g
Rezistent la apă
50 de metri
Pánské švýcarské hodinky Swiss Military Hanowa 4326.04.003 Active Duty jsou vhodné pro každého muže, hledajícího vzhledově elegantní hodinky v kombinaci se sportovními parametry.
Model Hanowa 4326.04.003 je dodáván v kombinaci pouzdra z chirurgické oceli a koženého řemínku, ciferník chrání minerální sklíčko se safírovou úpravou. Hodinky pohání bateriový švýcarský strojek s funkcí ukazatele data, umístěného na pozici třetí hodiny. Voděodolnost modelu Hanowa 4326.04.003 je 50m (5 atmosfér).
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Swiss Military Hanowa |
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | Sport |
| Origine | Elvețiene |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 56 g |
| Mecanism | Quartz |
| Calibru | Ronda 515 |
| Precizia mersului în secunde | ±15 s / lună |
| Dimensiune carcasa | 43 mm |
| Grosimea carcasa | 9 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Oțel chirurgical |
| Materialul geamului | Mineral cu finisaj safir |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Albastru |
Capac cu filet ![]() |
Da |
| Materialul curelei | Piele |
| Lățimea curelei | 22 mm |
| Culoarea curelei | Maro |
| Data | Da |
| Funcții | Data |
| Baterie | Da |
Luminiscență ![]() |
An |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ceasurile Swiss Military Hanowa (adesea prescurtate ca ceasuri SMH) produc ceasuri de peste 50 de ani. Se specializează în ceasuri sport de înaltă rezistență. Colecția lor include atât ceasuri cu cuarț, cât și modele complet automate. Fondatorul companiei este Hans Noll, de la al cărui nume derivă compania Hans Noll Watches - Hanowa.
Marca deține eticheta Swiss made. Hanowa folosește oțel 316L de înaltă calitate, mecanisme elvețiene și luminescență SuperLuminova. Majoritatea modelelor de ceasuri Hanowa sunt echipate cu sticlă de safir. Din 2014, Hanowa este membru autorizat al Confederației Elvețiene, ceea ce subliniază standardele înalte de calitate în producția de ceasuri.
Helveti.cz este un distribuitor autorizat și specialist al mărcii Swiss Military Hanowa
Informații despre producător: Hanowa AG, Industriestrasse 5, 4313 Möhlin, Elveția / info@hanowa.ch
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: