Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Titan
Materialul geamului
Mineral
Greutate
40 g
Rezistent la apă
30 de metri
Ceasul pentru femei Boccia Titanium 3276-14 cu carcasă din titan este de asemenea fabricat din titan. Ceasul este potrivit atât pentru purtarea casual, cât și ca un accesoriu excelent pentru companie.
Boccia Titanium 3276-14 este exact ceea ce nu trebuie să lipsească de la încheietura unei femei. Un ceas care poate fi folosit atât pentru companie, cât și pentru ținute casual sau la serviciu. Are o rezistență la apă de până la30 m, ceea ce este suficient pentru spălarea mâinilor sau ploaie. Datorită designului din titan, ceasul este foarte ușor și cu o greutate de doar 40g nici nu veți simți ceasul pe încheietura mâinii. Titanul este potrivit și pentru persoanele alergice care nu tolerează bine substanțele conținute în oțel. Dimensiunea carcasei de 32 mm este clasificată drept un ceas de dimensiuni medii, pentru femei. Atât carcasa, cât și brățara ceasului au un finisaj PVD special.
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Boccia Titanium |
| Tip | Pentru femei |
| Stil | Elegante |
| Origine | German |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 30 de metri |
| Greutate | 40 g |
| Mecanism | Quartz |
| Calibru | Miyota |
| Precizia mersului în secunde | ±15 s / lună |
| Dimensiune carcasa | 32 mm |
| Grosimea carcasa | 6 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Titan cu finisaj |
| Culoarea carcasei | Auriu |
| Materialul geamului | Mineral |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Argintiu |
| Materialul curelei | Titan cu tratament PVD |
Cataramă ![]() |
Da |
| Lățimea curelei | 12 mm |
| Culoarea curelei | Auriu |
| Data | Nu |
Bezel rotativ ![]() |
Nu |
| Funcții | Fără dată |
| Baterie | Da |
Luminiscență ![]() |
Nu |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Compania germană Boccia Titanium este specializată în producția de ceasuri din titan și ceramică. Titanul nu conține nichel și, prin urmare, este complet hipoalergenic. Ceasurile Boccia Titanium combină prelucrarea de precizie germană cu materiale perfecte. Nu este o coincidență faptul că au devenit cel mai bine vândut brand din Germania sub 500 €.
Helveti.cz este distribuitor autorizat și specialist pentru marca Boccia Titanium.
Informații despre producător: Tutima Uhrenfabrik GmbH, Trendelbuscher Weg 16-18, 27770 Ganderkesee, Germania / info@bocciatitanium.de
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: