Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Baterie
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Mineral
Greutate
43 g
Rezistent la apă
50 de metri
Hybridní hodinky vívomove® Trend Peach Gold 010-02665-01 nabízejí klasický analogový styl s důmyslně skrytým displejem. Jsou k dispozici v několika barevných variantách a kombinují chytré, fitness a zdravotní funkce pro aktivní životní styl. Garmin vívomove® Trend Peach Gold 010-02665-01 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení.
Pouzdro chytrých GPS hodinek Garmin vívomove® Trend Peach Gold 010-02665-01 je vyrobené z vyztuženého polymeru, zatímco luneta je z nerezové oceli. Uvnitř pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu.
Voděodolnost modelu je 50 m (5 ATM), což v tomto případě znamená, že zvládne i povrchové plavání. Pohodlný silikonový řemínek o šířce 20 mm je vybaven systémem uchycení QUICK RELEASE, který umožňuje rychlou výměnu bez pomoci nástrojů. Dotykový LCD displej je chráněn chemicky tvrzeným sklíčkem.
Správa napájení :
Režim chytrých hodinek: až 5 dní
Režim ručičkových hodinek: až 1 den navíc
Aplikace pro sport - volitelné profily:
Snímače:
Konektivita:
Funkce:
a další
Recenze a testy:
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Garmin |
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 2 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 43 g |
| Mecanism | Baterie |
Rezerva de mers ![]() |
până la 5 zile în modul ceas inteligent |
| Dimensiune carcasa | 40 mm |
| Grosimea carcasa | 11,9 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Polimer întărit |
| Culoarea carcasei | Argintiu |
| Materialul geamului | Mineral |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Aur roz |
| Materialul curelei | Silicon |
| Lățimea curelei | 20 mm |
| Culoarea curelei | Alb |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
| Iluminare | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Alarma, Iluminare, Bluetooth, Calendar automat, Pedometru, Ritmul cardiac, Indicator de rezervă de mers, Funcții inteligente, Meniu în cehă |
Acumulator ![]() |
Da |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ceasurile sport Garmin sunt standardul în categoria lor. Din punct de vedere tehnologic, acestea dau tonul și sunt cunoscute de aproape orice atlet, alpinist și iubitor de tehnologie modernă. Cu ceasurile Garmin, vă puteți măsura cu ușurință activitatea sportivă, puteți plăti achiziții în magazine sau vă puteți naviga în drumeție.
Helveti.cz este un distribuitor autorizat și specialist pentru marca Garmin.
Informații despre producător: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Regatul Unit / +44 (0) 23 8052 4000
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: