Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Baterie
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Power Glass™ (Gorilla Glass cu încărcare solară)
Greutate
53 g
Rezistent la apă
100 de metri
Sportovní hodinky Garmin Instinct® 2 Solar Surf Edition Bells Beach 010-02627-05 jsou ideální volbou pro sportovce různých zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení. Tyto hodinky splňují požadavky vojenské normy (MIL-STD-810G) pro odolnost proti vysokým a nízkým teplotám, nárazům a vibracím, vodě a vlhkosti.
Pouzdro chytrých GPS hodinek Garmin Instinct® 2 Solar Surf Edition Bells Beach 010-02627-05 je vyrobené z tvrzeného polymeru. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu. Hodinky umožňují nahrávání a navigování po předem vytvořené trase, kterou zobrazí na tzv. slepé mapě včetně trasových bodů (waypointů). Budete mít přehled o profilu trasy, směru pohybu, důležitých bodech, dosažené a zbývající vzdálenosti atd.
Voděodolnost tohoto modelu je 100 m (10 ATM) a zvládne tedy i větší kontakt s vodou, jako je plavání. Pohodlný silikonový řemínek o velikosti 22 mm je vybaven systémem uchycení QuickFit®, který umožňuje rychlou výměnu bez pomoci nástrojů. Černobílý displej je chráněn sklíčkem Power Glass™, což je sklíčko Gorilla Glass se solárním nabíjením. Průměr displeje je 23 mm a jeho rozlišení je 176 x 176 pix.
Specifikace:
Chytré hodinky: Až 28 dní / neomezeno se solárním dobíjením*
Režim hodinek s úsporou baterie: Až 65 dní / neomezeno se solárním dobíjením*
GPS: Až 30 hodin / 48 hodin se solárním dobíjením**
Režim GPS s maximální výdrží: Až 70 hodin / 370 hodin se solárním dobíjením**
Expediční aktivita GPS: Až 32 dní / neomezeno se solárním dobíjením**Solární dobíjení; předpokládá se celodenní nošení se třemi hodinami venku při intenzitě světla 50 000 luxů
**Solární dobíjení; předpokládá se používání při intenzitě světla 50 000 luxů
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Garmin |
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Militare, Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 2 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 53 g |
| Mecanism | Baterie |
| Precizia mersului în secunde | ±15 s / lună |
Rezerva de mers ![]() |
Ceasuri inteligente: până la 28 de zile Mod ceas cu economisire a bateriei: până la 65 de zile Mod GPS: până la 30 de ore Mod GPS cu autonomie maximă: până la 70 de ore Activitate de expediție GPS: până la 32 de zile |
| Dimensiune carcasa | 45 mm |
| Grosimea carcasa | 14,2 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Polimer întărit |
| Materialul geamului | Power Glass™ (Gorilla Glass cu încărcare solară) |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Negru |
| Materialul curelei | Silicon |
| Lățimea curelei | 22 mm |
| Culoarea curelei | Negru |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Bluetooth, Termometru, Altimetru, Barometru, Calendar automat, Navigație GPS, Pedometru, Ritmul cardiac, Funcții inteligente, Meniu în cehă |
Acumulator ![]() |
Da |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ceasuri bărbătești Ceasuri de damă Instinct 2 Solar Ceasuri unisex Instinct Garmin
Ceasurile sport Garmin sunt standardul în categoria lor. Din punct de vedere tehnologic, acestea dau tonul și sunt cunoscute de aproape orice atlet, alpinist și iubitor de tehnologie modernă. Cu ceasurile Garmin, vă puteți măsura cu ușurință activitatea sportivă, puteți plăti achiziții în magazine sau vă puteți naviga în drumeție.
Helveti.cz este un distribuitor autorizat și specialist pentru marca Garmin.
Informații despre producător: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Regatul Unit / +44 (0) 23 8052 4000
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: