Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Baterie
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Sticlă Gorilla
Greutate
50 g
Rezistent la apă
50 de metri
Sportovní hodinky Garmin Forerunner 945 PRO TRI Bundle 010-02063-11 dříve 010-02063-01 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení.
Pouzdro chytrých GPS hodinek Garmin Forerunner 945 PRO TRI Bundle 010-02063-11 je vyrobené z tvrzeného polymeru a oceli, luneta těchto hodinek je ocelová. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu. Tento model disponuje větší velikostí pouzdra a displeje. Průměr displeje je 1,2.
Voděodolnost tohoto modelu je 50 m (5 ATM) což můžeme přirovnat ke sprchování, mytí rukou. Hodinky dále disponují pohodlným silikonovým řemínkem. Barevný Chroma displej je chráněn minerálním sklíčkem Gorilla Glass 3.
Součástí balení je:
Specifikace:
až 14 dní v režimu smartwatch
až 36 hodin s GPS
až 10h GPS + hudba
až 60h UltraTrac
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Garmin |
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 2 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 50 g |
| Mecanism | Baterie |
| Precizia mersului în secunde | ±15 s / lună |
Rezerva de mers ![]() |
până la 14 zile în modul smartwatch până la 36 de ore cu GPS până la 10 ore GPS + muzică până la 60 de ore UltraTrac |
| Dimensiune carcasa | 47 mm |
| Grosimea carcasa | 13,7 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Polimer întărit și oțel |
| Materialul geamului | Sticlă Gorilla |
| Cadran | Digital |
| Materialul curelei | Silicon |
| Lățimea curelei | 22 mm |
| Culoarea curelei | Albastru |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Bluetooth, Termometru, Altimetru, Barometru, Calendar automat, Navigație GPS, Pedometru, Ritmul cardiac, Funcții inteligente, Meniu în cehă |
Acumulator ![]() |
Da |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ceasurile sport Garmin sunt standardul în categoria lor. Din punct de vedere tehnologic, acestea dau tonul și sunt cunoscute de aproape orice atlet, alpinist și iubitor de tehnologie modernă. Cu ceasurile Garmin, vă puteți măsura cu ușurință activitatea sportivă, puteți plăti achiziții în magazine sau vă puteți naviga în drumeție.
Helveti.cz este un distribuitor autorizat și specialist pentru marca Garmin.
Informații despre producător: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Regatul Unit / +44 (0) 23 8052 4000
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: