Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Baterie
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Mineral
Greutate
37 g
Rezistent la apă
50 de metri
Sportovní hodinky Garmin Forerunner 35 Optic Green 010-01689-11 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení.
Pouzdro sportovních GPS hodinek Garmin Forerunner 35 Optic Green 010-01689-11 je vyrobené z plastu. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu. velikost pouzdra je malé velikosti a to 36mm.
Voděodolnost tohoto modelu je 50 m (5 ATM) což můžeme přirovnat ke sprchování, mytí rukou. Hodinky dále disponují pohodlným silikonovým řemínkem. Černobílý displej je chráněn minerálním sklíčkem.
Specifikace:
9 dní v režimu smartwatch
až 13 hodin v režimu trénink nebo GPS
Hudba: Hodinkami se dá ovládat přepnání hudby ve vašem telefonu
Recenze a články:
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Garmin |
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 2 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 37 g |
| Mecanism | Baterie |
| Precizia mersului în secunde | ±15 s / lună |
Rezerva de mers ![]() |
9 zile în modul smartwatch, până la 13 ore în modul antrenament sau GPS |
| Dimensiune carcasa | 36 mm |
| Grosimea carcasa | 13,3 mm |
| Forma carcasa | Pătrată |
| Materialul carcasa | Plastic |
| Materialul geamului | Mineral |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Negru |
| Materialul curelei | Silicon |
| Culoarea curelei | Alb |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
| Iluminare | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Alarma, Iluminare, Bluetooth, Calendar automat, Pedometru, Ritmul cardiac, Indicator de rezervă de mers, Funcții inteligente |
Acumulator ![]() |
Da |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ceasurile sport Garmin sunt standardul în categoria lor. Din punct de vedere tehnologic, acestea dau tonul și sunt cunoscute de aproape orice atlet, alpinist și iubitor de tehnologie modernă. Cu ceasurile Garmin, vă puteți măsura cu ușurință activitatea sportivă, puteți plăti achiziții în magazine sau vă puteți naviga în drumeție.
Helveti.cz este un distribuitor autorizat și specialist pentru marca Garmin.
Informații despre producător: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Regatul Unit / +44 (0) 23 8052 4000
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: