Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Baterie
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Safir
Greutate
69 g
Rezistent la apă
100 de metri
Sportovní hodinky Garmin Fenix5S Plus Sapphire Black, Black Band 010-01987-03 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení.
Pouzdro chytrých GPS hodinek Garmin Fenix5S Plus Sapphire Black, Black Band 010-01987-03 je vyrobené z plastu. Uvnitř tohoto pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu. velikost pouzdra je střední velikosti a to 42mm. Hodinky mají v paměti předinstalované mapy s možností automatické navigace, jsou vybavené WiFi konektivitou a nabízejí přehrávání hudby z vlastní paměti (až 500 skladeb).
Voděodolnost tohoto modelu je 100 m (10 ATM) a zvládne tedy i větší kontakt s vodou, jako je plavání. Pohodlný silikonový řemínek je vybaven systémem uchycení QuickFit®, který umožňuje rychlou výměnu bez pomoci nástrojů. Barevný displej je chráněn safírovým sklíčkem, které je maximálně odolné proti poškrábání.
Specifikace:
7 dní v režimu smartwatch
až 11 hodin v plnohodnotném GPS záznamu
až 4,5 hodin GPS záznamu se současným přehráváním hudby
až 25 hodin v režimu UltraTrac
Hudba: Hodinky umožňují nahrání skladeb z počítače do vnitřní paměti pomocí USB kabelu nebo možnost ovládat připojený mobilní telefon. Pokud budete poslouchat hudbu přímo z hodinek, tak stačí jen připojit libovolná Bluetooth sluchátka a poslouchat i bez telefonu v dosahu. Do hodinek Fenix 5S se vejde až 500 skladeb.
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Garmin |
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 2 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 69 g |
| Mecanism | Baterie |
| Precizia mersului în secunde | ±15 s / lună |
Rezerva de mers ![]() |
7 zile în modul smartwatch, până la 11 ore cu înregistrare completă GPS, până la 4,5 ore cu înregistrare GPS și redare muzică simultană, până la 25 de ore în modul UltraTrac |
| Dimensiune carcasa | 42 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Plastic |
| Materialul geamului | Safir |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Negru |
| Materialul curelei | Silicon |
| Lățimea curelei | 20 mm |
| Culoarea curelei | Negru |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Bezel rotativ, Cronograf, Busolă, Alarma, Iluminare, Bluetooth, Termometru, Altimetru, Barometru, Calendar automat, Timp dual / GMT, Navigație GPS, Pedometru, Ritmul cardiac, Indicator de rezervă de mers, Funcții inteligente |
Acumulator ![]() |
Da |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ceasurile sport Garmin sunt standardul în categoria lor. Din punct de vedere tehnologic, acestea dau tonul și sunt cunoscute de aproape orice atlet, alpinist și iubitor de tehnologie modernă. Cu ceasurile Garmin, vă puteți măsura cu ușurință activitatea sportivă, puteți plăti achiziții în magazine sau vă puteți naviga în drumeție.
Helveti.cz este un distribuitor autorizat și specialist pentru marca Garmin.
Informații despre producător: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Regatul Unit / +44 (0) 23 8052 4000
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: