Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Baterie
Materialul carcasa
Oțel
Materialul geamului
Sticlă Gorilla
Greutate
63 g
Rezistent la apă
100 de metri
Sportovní hodinky Garmin Epix™ Pro (Gen 2) Standard Edition Silver / Whitestone Band - 010-02802-01 jsou ideální volbou pro sportovce všech zaměření. Jejich funkce lze využít nejen při sportu, ale i při běžném nošení. Hodinky ve verzi PRO se mohou pochlubit novým senzorem Elevate 5.generace, který vyniká přesnějším měřením. Součástí balení je TOPO Czech PRO Voucher - kód pro stažení mapy. Tato varianta navíc disponuje odolným Gorrila® Glass sklíčkem.
Pouzdro chytrých GPS hodinek Epix™ Pro (Gen 2) Standard Edition Silver / Whitestone Band - 010-02802-01 je vyrobené z tvrzeného polymeru, luneta hodinek je z nerezové oceli. Uvnitř pouzdra pracuje modul s množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu. Hodinky disponují střední velikostí pouzdra 42 mm. Průměr Amoled displeje je 1,2“. Hodinky mají v paměti předinstalované mapy s možností automatické navigace, jsou vybavené funkcí platby Garmin Pay pro bezkontaktní platby, detekcí nehody či nabízejí přehrávání hudby ze streamovacích hudebních služeb, jako je Spotify nebo Deezer.
Voděodolnost tohoto modelu je 100 m (10 ATM) a zvládne tedy i větší kontakt s vodou, jako je plavání. Potěší i vysoce kvalitní a pohodlný silikonový řemínek. Dotykový displej se pyšní skvělou čitelností na přímém slunci a je chráněn sklíčkem Gorrila® Glass.
Specifikace:
až 10 dní v režimu smartwatch
až 14 dní v úsporném režimu
až 6 hodin GPS záznamu se současným přehráváním hudby
až 49 hodin režim GPS s maximální výdrží
až 9 dní v expedičním GPS režimu
Hudba: Hodinky umožňují buď synchronizaci playlistů z vybraných hudebních streamovacích služeb (například Deezer nebo Spotify®), nahrání skladeb z počítače do vnitřní paměti pomocí USB kabelu nebo možnost ovládat připojený mobilní telefon. Pokud budete poslouchat hudbu přímo z hodinek, tak stačí jen připojit libovolná Bluetooth sluchátka a poslouchat i bez telefonu v dosahu.
Recenze a testy:
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Garmin |
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 2 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 63 g |
| Mecanism | Baterie |
| Precizia mersului în secunde | ±15 s / lună |
| Dimensiune carcasa | 42 mm |
| Grosimea carcasa | 14 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Polimer întărit și titan |
| Materialul geamului | Sticlă Gorilla |
| Cadran | Digital |
| Materialul curelei | Silicon |
| Lățimea curelei | 20 mm |
| Culoarea curelei | Alb |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Bluetooth, Termometru, Altimetru, Barometru, Calendar automat, Navigație GPS, Pedometru, Ritmul cardiac, Funcții inteligente |
Acumulator ![]() |
Da |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ceasurile sport Garmin sunt standardul în categoria lor. Din punct de vedere tehnologic, acestea dau tonul și sunt cunoscute de aproape orice atlet, alpinist și iubitor de tehnologie modernă. Cu ceasurile Garmin, vă puteți măsura cu ușurință activitatea sportivă, puteți plăti achiziții în magazine sau vă puteți naviga în drumeție.
Helveti.cz este un distribuitor autorizat și specialist pentru marca Garmin.
Informații despre producător: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Regatul Unit / +44 (0) 23 8052 4000
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: