Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Baterie
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Mineral
Greutate
34 g
Rezistent la apă
50 de metri
Chytré golfové hodinky Garmin Approach S12/ Neo Tropic 010-02472-15 se pyšní jednoduchým ovládáním a mapami hřišť, díky čemuž jsou ideální volbou pro všechny milovníky tohoto ušlechtilého sportu.
Lehké a elegantní hodinky s předehranou databází většiny světových i českých golfových hřišť svým uživatelům nabídnou bezplatnou aktualizaci map, zobrazení zvoleného golfového hřiště, zbývající vzdálenosti k začátku, středu a konci greenu, měření délky ran a ušlé vzdálenosti.
Hodinky Garmin Approach S12/ Neo Tropic 010-02472-15 vynikají nejen velkým množstvím funkcí, využitelných hlavně při sportu, ale také elegantním designem, který je vhodný jak pro venkovní aktivity, tak do společnosti. Díky pouzdru o velikosti 43 mm a váze 34 g padnou hodinky skvěle na dámské i pánské zápěstí.
Voděodolnost tohoto modelu je 50 m (5 ATM), díky čemuž zvládne běžný kontakt s vodou. Pohodlný silikonový řemínek zaručí maximální komfort jak při běžném nošení, tak při sportovních aktivitách. Barevný displej s rozlišením 176 x 176 pix. se může pochlubit dobrou čitelností i za zhoršených podmínek.

Více informací o výkonu holí získáte po spárování hodinek se sadou snímačů holí Approach® CT10(prodává se samostatně).

Rychlé zobrazení začátku, středu a konce greenu vám poskytne všechny informace, které potřebujete pro bezchybný úder.

Na mapách hřišť najdete vzdálenosti k překážkám a doglegům, takže budete mít přesný přehled o tom, kde přesně na vás číhají, ať budete právě stát kdekoli.
Funkce:
Funkce pro golf:
KONEKTIVITA: Bluetooth® Smart
KOMPATIBILITA SE SMARTPHONEM: iPhone®, Android™
Snímače:
VÝDRŽ BATERIE
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Garmin |
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 2 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 34 g |
| Mecanism | Baterie |
| Calibru | Quartz |
| Dimensiune carcasa | 43,7 mm |
| Grosimea carcasa | 11,5 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Polimer întărit |
| Materialul geamului | Mineral |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Negru |
Capac spate transparent ![]() |
Nu |
| Materialul curelei | Silicon |
Cataramă ![]() |
Cataramă cu țepușă |
| Culoarea curelei | Verde |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
Acumulator ![]() |
Da |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ceasurile sport Garmin sunt standardul în categoria lor. Din punct de vedere tehnologic, acestea dau tonul și sunt cunoscute de aproape orice atlet, alpinist și iubitor de tehnologie modernă. Cu ceasurile Garmin, vă puteți măsura cu ușurință activitatea sportivă, puteți plăti achiziții în magazine sau vă puteți naviga în drumeție.
Helveti.cz este un distribuitor autorizat și specialist pentru marca Garmin.
Informații despre producător: Garmin (Europe) LTD., Bulls Copse Road, Hounsdown Business Park, Southampton, SO40 9LR, Regatul Unit / +44 (0) 23 8052 4000
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: