Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Titan
Materialul geamului
Safir
Greutate
34 g
Rezistent la apă
50 de metri
Dámské hodinky Boccia Titanium 3340-03 jsou určeny pro všechny možné příležitosti. Hodinky se hodí jak na denní nošení, tak i pro společenskou událost. Zaujmou především svým jednoduchým stylem, díky kterému jsou čitelné hned na první pohled. Model je vyveden v kombinaci titanového pouzdra a ocelového pleteného náramku, jehož velikost lze velmi snadno přizpůsobit i v domácích podmínkách. Pouzdro i náramek mají PVD povrchovou úpravu ve zlaté barvě.
Model hodinek Boccia Titanium 3340-03 je přesně tím, co na dámském zápěstí nesmí chybět. Titanové pouzdro ukrývá bateriový strojek s přesností ±15 s / měsíc. Elegantní bílý ciferník je chráněn safírovým sklíčkem, které není možné poškrábat. Voděodolnost modelu je 50 m, což vystačí na mytí rukou, sprchování a déšť. Rozměrem pouzdra 30 mm se řadí mezi menší dámské hodinky.
Díky kombinaci titanu a oceli jsou hodinky velice lehké a s váhou pouhých 34 g ani neucítíte, že máte hodinky na ruce.
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Boccia Titanium |
| Tip | Pentru femei |
| Stil | Elegante |
| Origine | German |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 34 g |
| Mecanism | Quartz |
| Precizia mersului în secunde | ±15 s / lună |
| Dimensiune carcasa | 30 mm |
| Grosimea carcasa | 7 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Titan |
| Materialul geamului | Safir |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Alb |
Capac spate transparent ![]() |
Nu |
| Materialul curelei | Oțel inoxidabil |
Cataramă ![]() |
Glisantă cu fixare |
| Lățimea curelei | 14 mm |
| Culoarea curelei | Auriu |
| Data | Nu |
| Funcții | Fără dată |
| Baterie | Da |
Luminiscență ![]() |
Nu |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Compania germană Boccia Titanium este specializată în producția de ceasuri din titan și ceramică. Titanul nu conține nichel și, prin urmare, este complet hipoalergenic. Ceasurile Boccia Titanium combină prelucrarea de precizie germană cu materiale perfecte. Nu este o coincidență faptul că au devenit cel mai bine vândut brand din Germania sub 500 €.
Helveti.cz este distribuitor autorizat și specialist pentru marca Boccia Titanium.
Informații despre producător: Tutima Uhrenfabrik GmbH, Trendelbuscher Weg 16-18, 27770 Ganderkesee, Germania / info@bocciatitanium.de
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: