Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Oțel
Materialul geamului
Mineral K1
Greutate
145 g
Rezistent la apă
50 de metri
Pánské švýcarské hodinky Swiss Military by Chrono SM34012.02 z řady Quartz Chronograph jsou velmi oblíbeným modelem mezi Swiss Military hodinkami.
Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli, ciferník chrání minerální sklíčko se safírovou úpravou. Hodinky disponují datumovkou, stopkami, tachymetrem a luminiscenčními ručičkami a indexy. Voděodolnost modelu SM34012.02 je 50m (5 atmosfér). Velikostně padnou téměř na každou pánskou ruku a to díky velikosti pouzdra 41mm.
Na hodinky poskytujeme záruku 5 let!
Recenze, testy:
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Swiss Military by Chrono |
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | Sport |
| Origine | Elvețiene |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 145 g |
| Mecanism | Quartz |
| Calibru | ETA G10.212 |
| Precizia mersului în secunde | ±20 s / lună |
| Dimensiune carcasa | 41 mm |
| Grosimea carcasa | 11 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Oțel nobil |
| Materialul geamului | Mineral K1 |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Alb |
Capac cu filet ![]() |
Da |
| Materialul curelei | Oțel inoxidabil |
Cataramă ![]() |
Da |
| Lățimea curelei | 20 mm |
| Culoarea curelei | Argintiu |
| Data | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
Tahimetru ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Cronograf, Tahimetru |
| Baterie | Da |
Luminiscență ![]() |
Indicatori și ace |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Quartz Chronograph Quartz Chronograph Archív Swiss Military by Chrono
Ceasurile Swiss Military by Chrono sunt ceasuri elvețiene potrivite pentru entry-level (similare cu Swiss Military Hanowa sau Wenger). La un preț accesibil, beneficiați de calitate elvețiană într-un design adesea sportiv.
Ceasurile Swiss Military sunt mândre de eticheta „Swiss Made”, au o tradiție de peste 40 de ani și o garanție internațională de 5 ani.
Helveti.cz este distribuitor autorizat și specialist al mărcii Swiss Military by Chrono.
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: