Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Automatic
Materialul carcasa
Oțel
Materialul geamului
Safir - antireflex
Greutate
72 g
Rezistent la apă
300 de metri
Limitovaná edice 333 kusů.
Hodinky Chronotechna SeaQuest Dive DLC Blue jsou druhé v pořadí od nově obnovené značky Chronotechna. Pyšní se voděodolností 300m, novým robustnějším designem a ultra černým ciferníkem. Nejčernější barva pohlcuje až 99,4 % veškerého dopadajícího světla a stojí za to si hodinky prohlédnout, protože vás to dozajista nadchne. Hodinky mají pouzdro velikosti 42 mm, safírové sklíčko, Super-Luminovu třídy X1 (modrá barva) a švýcarský strojek Sellita SW-200-1 s certifikací COSC.
Do náročných podmínek se s nimi nemusíte bát a hodinky se odvděčí skvělou čitelností i hluboko pod vodou.
Konkrétně tento model má celočerné provedení pouzdra a dovětek Blue, který odkazuje na provedení ciferníku (modré ručky, indexy). Ocelové pouzdro (316L) v sobě ukrývá temně černý ciferník, tmavé ručky a celkový dojem je tak velmi nenápadný. Luneta je potápěčská jednosměrně otočná s keramickou vložkou.
Strojek:
Luminiscence:
Návod k hodinkám: CZ SeaQuest Dive DLC Blue .pdf (1,3 MB)
Ostrý jako švýcarský nožík, odvážný jako skutečný SeaQuest Diver! Nejčernější hodinky, jaké kdy byly vyrobeny se super černým ciferníkem, tentokrát v pouzdru z nerezové oceli 316L. Potápěčské hodinky s vodotěsností do 300 metrů, rychloupínacím systémem pro výměnu pásku a ultra odolným sklíčkem proti poškrábání, které, co se tuhosti týče, porazí snad jen diamanty. Tyto mechanické hodinky jsou zkrátka stvořené pro opravdovou výdrž díky samonatahovacímu strojku Sellita s certifikací COSC, jednosměrné černé broušené keramické lunetě a leštěným ručičkám, stejně jako spodní vrstva číselníku vyplněné Modrou 2915c X1 Grade luminescencí, která ve tmě svítí modře. Takový stupeň luminiscence v kombinaci s horní destičkou ciferníku ze super černého materiálu činí z vašich hodinek SeaQuest Dive nejčitelnější ciferník, jaký byl kdy vyroben. Nechte se pohltit vášní a elegancí kontrastu!
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Marca | Chronotechna |
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | De scufundări, Sport |
| Origine | Elvețiene |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 300 de metri |
| Greutate | 72 g |
| Mecanism | Automatic |
| Calibru | Sellita SW220-1 |
| Precizia mersului în secunde | -4/+6 s / zi |
Rezerva de mers ![]() |
41 ore |
| Dimensiune carcasa | 42 mm |
Lungimea carcasa (lug-to-lug): ![]() |
47,67 mm |
| Grosimea carcasa | 12,37 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Oțel nobil cu finisaj DLC |
| Materialul geamului | Safir - antireflex |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Negru |
Capac spate transparent ![]() |
Da |
Capac cu filet ![]() |
Da |
| Materialul curelei | Piele |
Cataramă ![]() |
Cataramă cu țepușă |
| Lățimea curelei | 22 mm |
| Culoarea curelei | Negru |
| Data | Nu |
Bezel rotativ ![]() |
Rotativă unidirecțional |
| Funcții | Bezel rotativ, Coroană filetată, Capac posterior transparent, COSC, Fără dată |
Coroană filetată ![]() |
Da |
Luminiscență ![]() |
Indicatori și ace SuperLuminova |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Chronotechnu zná spousta lidí i mimo skupinu nadšenců do hodinek. Budíky a hodiny této značky používali již naši dědové a i mladší generaci je pojem Chronotechna povědomý. Obnovená česko-švýcarská produkce od roku 2018 rozvíjí celosvětové úspěchy původní české výroby. Chronotechna se od ostatních Swiss Made hodinek odlišuje nejen českou stopou, ale i produkcí malých sérií hodinek s High-Tech materiály a novými technologickými postupy. Každý kus lze tak považovat za sběratelský. První představený byl model Chronotechna NanoBlack, který zaujal nejčernějším černým číselníkem a měl obrovský úspěch. V aktuální nabídce Chronotechny najdete modely ve stylu potápěčských hodinek SeaQuest Dive s vodotěsností 300m, super-černým titanovým číselníkem a COSC certifikací. V nejbližší době se můžete těšit i na novou modelovou řadu MoonDive.
Hodinky vyrábí Chronotechna ve Švýcarsku a nesou tedy značku Swiss Made, značka ale zůstává česká. Hodinek vždy vzniká jenom omezené limitní množství a tak je každý kus sběratelský. Ambasadory značky Chronotechna je horolezec Mára Holeček a freediver David Vencl.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Chronotechna.
Modelové řady: SeaQuest Dive NanoBlack MoonDive
Více o značce v článku na blgu: Chronotechna aneb když se spojí zlaté české ruce a švýcarská přesnost
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare
La fiecare ceas achiziționat de la noi primiți un cadou la alegere. Cadourile sunt diferențiate în funcție de valoarea comenzii.
De la 0 lei = Pânză de curățare Helveti, utilă pentru geamurile ceasurilor, dar și pentru ochelari.
De la 525 lei = Dispozitiv de scurtare a brățării, albastru, pentru ajustarea exactă a curelei ceasului pe mână.
De la 735 lei = Helveti panza sac.
De la 840 lei = Carcasă de călătorie pentru ceasuri Helveti Donut.
De la 2 100 lei = Stilou cu bilă Parker Jotter Special (Helveti).
De la 3 150 lei = Cuțit Mikov 100-NH-2A albastru (Helveti).
De la 5 250 lei = Victorinox Waiter Helveti 0.3303.R2 cu 9 funcții.
De la 7 355 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti (pentru 2 ceasuri).
De la 8 400 lei = Geantă de voiaj din piele Helveti - Negru, protejează până la 3 ceasuri.
De la 10 500 lei = Geantă de călătorie din piele Helveti, maro închis (pentru 3 ceasuri).
De la 14 700 lei = MultiTool Leatherman REV 832130.
De la 21 000 lei = Cutie din lemn pentru ceasuri Helveti (pentru 18 ceasuri).
De la 31 520 lei = Dispozitiv de întoarcere automată Helveti negru.
În plus: garanție de 5 ani și transport gratuit.
Notă: Cadourile sunt valabile pentru comenzile online. Nu sunt disponibile în magazin.
Puteți vedea cadourile aici: