Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Stilourile de lux marca Waterman din colecția Carène combină eleganța, materialele de primă clasă și durabilitatea ridicată. Sunt ideale pentru utilizatorii care apreciază gustul rafinat și personalitatea scrisului de mână.
Corpul și capacul stiloului sunt fabricate din alamă și acoperite cu lac negru. Accesoriile sunt placate cu argint și paladiu, în timp ce penița este realizată din aur de 18 carate cu o puritate de 750/1000 și complet placată cu rodiu, ceea ce face ca stiloul să fie perfect pentru utilizatorii care pun accent pe stil, calitate și expresivitatea scrisului. Fiecare model Carène este o dovadă vie a originalității acestei colecții și, datorită opțiunii de umplere clasică cu cerneală sau cu cartușe, oferă utilizatorului un confort maxim în timpul scrisului.
Sunt disponibile variantele:
Livrat într-o cutie elegantă de cadou.
Gravură: Pe unele stilouri este posibilă gravarea laser a unui nume, monogramă sau logo. Dacă sunteți interesat de gravură, nu ezitați să ne contactați telefonic sau prin e-mail.
Tipuri de penițe:

Recenzii și testări:
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Alamă, Paladiu, Argint |
| Materialul vârfului | Aur, Rhodiu |
| Lăţime | 7 cm |
| Înălţime | 17.5, 17.8 cm |
| Lungime | 3.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Lu-Jo 9-19
Sb 9-16
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare