Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Oțel
Materialul geamului
Mineral cu finisaj safir
Greutate
83 g
Rezistent la apă
100 de metri
Ceasul elegant pentru femei Wenger Urban Classic 01.1721.112 are un cadran alb clar. Ceasurile din seria Wenger Urban Classic au rezistență la apă 100 m și sticlă minerală cu acoperire din safir. Carcasa ceasului este fabricată din oțel inoxidabil cu acoperire PVD, iar cureaua este din piele. Ceasul este echipat cu mecanism elvețian Ronda 762E, alimentat de o baterie.
Ceasul Wenger 01.1721.112 este livrat în ambalajul original, împreună cu un manual și un certificat internațional de garanție. Garanția este de 5 ani.
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Bărbați, Femei |
| Stil | Elegante |
| Origine | Elvețiene |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 83 g |
| Mecanism | Quartz |
| Calibru | Ronda 762E |
| Precizia mersului în secunde | ±20 s / zi |
| Dimensiune carcasa | 35 mm |
| Grosimea carcasa | 8 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Oțel nobil cu finisaj PVD |
| Culoarea carcasei | Argintiu |
| Materialul geamului | Mineral cu finisaj safir |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Alb |
Capac cu filet ![]() |
Da |
| Materialul curelei | Piele |
| Lățimea curelei | 17 mm |
| Culoarea curelei | Maro |
| Data | Nu |
| Funcții | Fără dată |
| Baterie | Da |
Luminiscență ![]() |
Mânuțe |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Lu-Jo 9-19
Vi-Sb 9-16
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare