Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Setul cadou conține un stilou modern marca Lamy din seria Studio, care pune accent pe un stil elegant, unde designul se apropie de artă și cerneală.
Stiloul are corpul din oțel inoxidabil periat și un clip din oțel inoxidabil în formă originală de elice. Stiloul oferă posibilitatea utilizării atât a cartușelor de cerneală, cât și a umplerii stiloului cu cerneală din sticluță.
Livrat într-o cutie elegantă de cadou.
Tipuri de penițe:

| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Culoarea rezervei / cernelei | Albastru |
| Materialul stiloului | Oțel |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Lăţime | 6.5 cm |
| Înălţime | 18 cm |
| Lungime | 2.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Lu-Jo 9-19
Vi-Sb 9-16
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare