Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Setul cadou include un stilou cu bilă atemporal din gama Pico de la Lamy, care impresionează la prima vedere prin stilul său distinctiv și designul modern, și un notebook A6.
Pixul are un butoi cromat foarte lustruit, care este ștanțat în mod inteligent cu logo-ul Lamy pentru a preveni rostogolirea stiloului. Există, de asemenea, un mecanism de strângere telescopic practic și o rezervă M 22. Stiloul Lamy Pico de buzunar, cu un design metalic modern, va câștiga cu siguranță mulți utilizatori mulțumiți care apreciază caracterul practic și originalitatea instrumentelor lor de scris.
Stiloul este potrivit pentru rezervele M 22 cu o grosime de 0,5 mm, 0,7 mm și 1,0 mm.
Livrat într-o cutie cadou cu carnețel A6.
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Gri, Alb |
| Materialul stiloului | Crom, Cupru |
| Greutate | 0.189 |
| Lăţime | 16.7 cm |
| Înălţime | 19 cm |
| Lungime | 3.1 cm |
| Dimensiunea agendei | A6 (S) |
| Culoarea agendei | Alb |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Lu-Jo 9-19
Vi-Sb 9-16
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Pixuri cu bilă Agende și caiete Seturi de instrumente de scris
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare