Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní roller značky Waterman z modelové řady Hémisphère, která představuje jasný příklad čistého, jednoduchého a luxusního designu.
Roller má lakované tělo a nasazovací víčko z ušlechtilé nerezové oceli, které doplňují detaily pokovené palladiem. Hémisphère se může pochlubit kvalitními materiály, díky čemuž nezklame ani opravdu náročné uživatele. Díky svým vlastnostem dozajista obstojí nejen při každodenním plnění pracovních či studijních povinností.
Dodáváno s černou náplní a v elegantní dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Roller |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri, Roșu |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Oțel, Paladiu |
| Posibilitate de gravare | Da |
| Greutate | 0.0255 |
| Lăţime | 7 cm |
| Înălţime | 17.7 cm |
| Lungime | 3.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare