Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní roller značky Waterman z kolekce Emblème, která vyniká svou nadčasovostí a kvalitními materiály.
Emblème má tělo z ušlechtilé pryskyřice a nasazovací víčko z broušené nerezové oceli, které doplňují detaily pokovené chromem. Roller je díky svému modernímu stylu a kvalitnímu zpracování vhodným partnerem pro plnění pracovních i studijních povinností a bezpochyby obstojí u všech uživatelů zakládajících si na stylu a kvalitě psacích nástrojů.
Dodáváno s černou náplní a v elegantní dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Roller |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Oțel, Rășină, Crom |
| Posibilitate de gravare | Da |
| Greutate | 0.074 |
| Lăţime | 5.2 cm |
| Înălţime | 3 cm |
| Lungime | 17.7 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare