Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Stylový roller značky Parker z modelové řady IM, která si zakládá na unikátním a osobitém designu.
Roller má broušené mosazné tělo i nasazovací víčko s lakovanou povrchovou úpravou. V kombinaci s doplňky pokovenými chromem s leštěnou povrchovou úpravou působí roller moderně a nadčasově. Roller je díky svému designu a kvalitnímu zpracování skvělým partnerem pro plnění pracovních i studijních povinností zejména pro mladou generaci.
Dodáváno s černou náplní a v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Roller |
| Culoarea stiloului | Negru, Maro, Gri |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Alamă, Crom |
| Posibilitate de gravare | Da |
| Greutate | 0.118 |
| Lăţime | 5.2 cm |
| Înălţime | 3.7 cm |
| Lungime | 17.7 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare