Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní roller značky Lamy z kolekce Safari, která klade důraz na lehkost psaní a nadčasovost psacích nástrojů.
Roller má barevné tělo z tvrzeného ABS plastu, které doplňují detaily a odpružený kovový klip v barvě těla. Nechybí ani ergonomicky upravená úchopová zóna, nasazovací víčko a náplň M 63. Moderní design a rozmanitá paleta barevného provedení rollerů Lamy Safari bezesporu zaujme především mladou generaci.
Dodáváno s náplní a v dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Roller |
| Culoarea stiloului | Negru |
| Materialul stiloului | Plastic, Cupru |
| Greutate | 0.308 |
| Lăţime | 3 cm |
| Înălţime | 16 cm |
| Lungime | 3 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare