Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Un rollerball modern din colecția Hexo de la Faber-Castell, care se bazează pe un design sobru într-un concept modern.
Rollerul are un corp hexagonal și un capac din aluminiu anodizat, completat de detalii metalice. Există, de asemenea, o clemă metalică flexibilă, un vârf ceramicși un capac cu clipsare. Designul necomplicat și manopera de primă clasă a colecției Hexo își vor găsi fanii în rândul tinerei generații și al oamenilor de afaceri cu experiență.
Livrat cu o rezervă neagră și într-o cutie cadou.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Roller |
| Culoarea stiloului | Negru |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Aluminiu, Cupru |
| Greutate | 0.0187 |
| Lăţime | 6 cm |
| Înălţime | 18 cm |
| Lungime | 2.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare