Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní roller značky Faber-Castell z kolekce E-Motion, která nechává vyniknout fascinujícím efektům ve špičkovém materiálu.
Roller má tělo z eloxovaného hliníku s jemnými rytinami, které doplňují detaily z pochromovaného matného kovu. Nechybí ani pružný kovový klip, keramický hrot a nasazovací víčko. Moderní design a prvotřídní materiály jsou zárukou komfortu i při každodenním použití rolleru.
Dodáváno s černou náplní a v dárkové krabičce.
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Roller |
| Culoarea stiloului | Negru |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Aluminiu, Crom, Cupru |
| Greutate | 0.07 |
| Lăţime | 2 cm |
| Înălţime | 1.8 cm |
| Lungime | 14.5 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare