Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní roller značky Faber-Castell z kolekce Ambition, která klade důraz na unikátní design spojený s funkčností.
Roller má tělo ze vzácné pryskyřice, které doplňují detaily z pochromovaného leštěného kovu. Nechybí ani pružný kovový klip, keramický hrot a nasazovací víčko. Moderní design a prvotřídní materiály jsou zárukou komfortu i při každodenním použití rolleru.
Dodáváno s černou náplní a v dárkové krabičce.
| Garanție | 2 ani |
| Tipul stiloului | Roller |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri |
| Culoarea rezervei / cernelei | Negru |
| Materialul stiloului | Rășină, Crom, Cupru |
| Greutate | 0.036 |
| Lăţime | 2.1 cm |
| Înălţime | 1.8 cm |
| Lungime | 16.2 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare