Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Un caiet modern și practic de la marca Moleskine, apreciat pentru funcționalitatea și designul său atemporal. Caietul are o legătură cusută pe cotor, în coperți din carton, și este prevăzut cu o bandă elastică pentru a preveni deschiderea accidentală. De asemenea, include un semn de carte textil, un pliant cu istoria MOLESKINE și un organizator practic pentru notițe. Hârtia are o greutate de 70 g/m² și nu conține acizi.
Dimensiuni: 11,5 x 18 cm, 104 foi
Dimensiuni caiete:
| Garanție | 2 ani |
| Lăţime | 11.5 cm |
| Înălţime | 18 cm |
| Dimensiunea agendei | B6 (M) |
Tipul liniaturii ![]() |
legat |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Negru, Roșu, Albastru |
| Numărul de file | 104 |
| Gramajul hârtiei | 70 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare