Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Automatic
Materialul carcasa
Oțel
Materialul geamului
Safir
Greutate
98 g
Rezistent la apă
50 de metri
Pánské hodinky Zeppelin 7618-1 kombinují elegantní vzhled ciferníku s originálním zpracováním při zachování výborné čitelnosti, díky čemuž jsou využitelné pro každou příležitost. Poháněny jsou vysoce kvalitním automatickým strojkem ETA Valjoux 7753.
Hodinky Zeppelin 7618-1 z kolekce 100 Years Zeppelin Edition 1 jsou vybaveny ukazatelem data, stopkami, tachymetrem a telemetrem. Ukazatel data se nachází mezi 4. a 5. hodinou. Velká centrální ručka slouží jako vteřinová po spuštění stopek. Subciferník na 3. pozici slouží jako 30-ti minutový čítač pro stopky. Na 6. pozici je poté subciferník s možností stopovat až po dobu 12 hodin. U deváté hodiny se nachází běžná vteřinová ručička. Telemetr, jenž je k vidění po vnitřní lunetě hodinek, slouží pro měření vzdálenosti. Měření funguje na základě rychlosti zvuku. Švýcarský mechanický strojek ETA Valjoux 7753 nabízí také možnost rychlého posunu data pomocí tlačítka na pozici 10.
Hodinky jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a koženého řemínku. Ciferník je chráněn safírovým sklem, jenž je odolné vůči poškrábání. S průměrem pouzdra 42 mm se řadí mezi středně velké pánské hodinky. Vzhledem k vodotěsnosti do 50 metrů se nemusíte obávat ani běžného kontaktu s vodou, ke kterému se řadí například mytí rukou, či sprchování.
V útrobách hodinek nelezneme automatický švýcarský strojek ETA Valjoux 7753 s 27 kameny a rezervou chodu až 42 hodin. Jeho práci při frekvenci 28 800 polokmitů za hodinu lze pozorovat průhledným dýnkem.
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | Aviație, Elegante |
| Origine | German |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 98 g |
| Mecanism | Automatic |
| Calibru | ETA Valjoux 7753 |
| Precizia mersului în secunde | ±20 s / zi |
Rezerva de mers ![]() |
42 ore |
Precizia cronografului ![]() |
1/1 secunde |
| Dimensiune carcasa | 42 mm |
| Grosimea carcasa | 16 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Oțel nobil |
| Materialul geamului | Safir |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Argintiu |
Capac spate transparent ![]() |
Da |
Capac cu filet ![]() |
Da |
| Materialul curelei | Piele |
| Lățimea curelei | 22 mm |
| Culoarea curelei | Negru |
Bare cu eliberare rapidă ![]() |
nu |
| Data | Da |
Bezel rotativ ![]() |
Nu |
Cronograf ![]() |
Da |
Tahimetru ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Cronograf, Tahimetru |
| Baterie | Nu |
| Funcții suplimentare | 27 de pietre, 28800 de semi-oscilații/oră, Telemetru |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare