Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Automatic
Materialul carcasa
Oțel
Materialul geamului
Hesalit (plastic)
Greutate
70 g
Rezistent la apă
30 de metri
Pánské hodinky Zeppelin 7062-5 z modelové řady LZ Hindenburg Ed. 1 jsou určeny především pro zákazníky, hledající model s přehledným ciferník a spolehlivým automatickým strojkem.
Hodinky Zeppelin 7062-5 jsou opatřeny ukazatelem data na třetí pozici. Z dalších funkcí nabízí hodinky ukazatel rezervy chodu na 12. pozici a 24 hodinový ciferník, jenž je k vidění na 6. hodině. Ciferník chrání vypouklé sklíčko, jenž je vyrobeno ze speciálního tvrzeného plastu, tzv. Hesalitu. Všechny modely spadající do řady LZ Hindenburg Ed. 1 odkazují na legendární německou vzducholoď LZ 129 Hindenburg sestrojenou roku 1935.
Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli, řemínek je kožený. Průměr pouzdra činí 40 mm, díky kterému jsou vhodné i na menší pánské zápěstí. Model je poháněn automatickým strojkem Miyota 9132 s 26 kameny a rezervou chodu až 40 hodin. Vodotěsnost činí 30m.
Recenze, testy:
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | Aviație, Elegante |
| Origine | German |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 30 de metri |
| Greutate | 70 g |
| Mecanism | Automatic |
| Calibru | Miyota 9132 |
| Precizia mersului în secunde | ±20 s / zi |
Rezerva de mers ![]() |
40 ore |
| Dimensiune carcasa | 40 mm |
| Grosimea carcasa | 12 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Oțel nobil |
| Materialul geamului | Hesalit (plastic) |
| Cadran | Analog |
| Culoarea cadranului | Argintiu |
Capac spate transparent ![]() |
Da |
| Materialul curelei | Piele |
| Lățimea curelei | 20 mm |
| Culoarea curelei | Maro |
Bare cu eliberare rapidă ![]() |
nu |
| Data | Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data |
| Baterie | Nu |
Luminiscență ![]() |
Nu |
| Funcții suplimentare | Cadran de 24 de ore, 26 de pietre, 28.800 de oscilații/oră |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare