Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Originální zápisník z limitované edice inspirované motivy pohádkového románu amerického spisovatele L. F. Bauma Čaroděj ze země Oz od značky Moleskine.
Moderní a zároveň praktický zápisník značky Moleskine oceníte hlavně pro jeho design. Zápisník má pevnou ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani pořadač poznámek, list tematických samolepek s motivy příběhu, textilní záložka a leták s historií MOLESKINE. Papír o gramáži 70 g/m² neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 120 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Garanție | 2 ani |
| Greutate | 0.3484 |
| Lăţime | 13.5 cm |
| Înălţime | 21.5 cm |
| Lungime | 1.5 cm |
| Dimensiunea agendei | A5 (L) |
Tipul liniaturii ![]() |
curat |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Negru, Alb, Galben |
| Numărul de file | 120 |
| Gramajul hârtiei | 70 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare