Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Unikátní zápisník s originálním designem od značky Moleskine s motivem uměleckého díla umělkyně z Bosny a Hercegoviny Yelleny James.
Zápisník se pyšní pevnou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Kromě toho je zápisník vybaven kapsou na vizitky a drobnosti, která je vyrobena z tkaniny a kartonu, záložkou, listem tematických samolepek a letákem s historií MOLESKINE. Papír s gramáží 100 g/m² neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 120 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Garanție | 2 ani |
| Greutate | 0.34 |
| Lăţime | 2 cm |
| Înălţime | 18 cm |
| Lungime | 25.7 cm |
| Dimensiunea agendei | A5 (L) |
Tipul liniaturii ![]() |
legat |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Negru, Verde, Roz, Albastru, Galben |
| Numărul de file | 120 |
| Gramajul hârtiei | 100 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare