Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Náhradní papírový tablet k systému Moleskine Smart Writing s pevnou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách, obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Papír je speciálně designově upravený pro práci s chytrým perem, gramáž 100 g/m². Spolu s chytrým perem můžete své poznámky zachycovat písemně i digitálně zároveň a to v celkem 34 jazycích včetně češtiny. V digitální podobě je možné text editovat, barevně zvýrazňovat nebo sdílet s ostatními,,Rozměry: 19 x 25 cm, 88 listů
O ZNAČCE MOLESKINE:, Příběh značky MOLESKINE se začal psát již v 19. století ve Francii, kdy vznikl produkt s velkou tradicí. Zápisníky MOLESKINE si oblíbili významní umělci a myslitelé jako Vincent van, Gogh, Pablo Picasso či Ernest Hemingway. Dnes je značka Moleskine synonymem pro kulturu, cestování, kreativitu a osobní identitu, a to jak v reálném světě, tak i ve světě digitálním., MOLESKINE je kreativním a nápaditým partnerem pro dnešní dobu >>
| Garanție | 2 ani |
| Lăţime | 25 cm |
| Înălţime | 19 cm |
| Lungime | 1 cm |
| Dimensiunea agendei | B5 (XL) |
Tipul liniaturii ![]() |
curat |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Negru, Roșu |
| Numărul de file | 88 |
| Gramajul hârtiei | 100 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare