Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Praktický zápisník značky Moleskine pro zaznamenávání receptů vyniká pevnou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách s reliéfním zdobením. Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání a navíc je vybaven 2 textilními záložkami, dvojitou vnitřní kapsou, barevnými samolepkami a letákem s historií MOLESKINE. Zápisník je rozdělen do 6 tematických sekcí se specifickým rozvržením stran (předkrmy, první chody, hlavní jídla, přílohy, dezerty, koktejly) a obsahuje také informace pro správné vaření (seznam potravin, nutriční hodnoty, metody vaření, teploty masa, převod jednotek a další)
Rozměry: 13 x 21 cm, 200 listů
Velikosti zápisníků:
| Garanție | 2 ani |
| Lăţime | 13 cm |
| Înălţime | 21 cm |
| Dimensiunea agendei | A5 (L) |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Roșu |
| Numărul de file | 200 |
| Gramajul hârtiei | 70 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare