Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní zápisník značky Moleskine oceníte pro praktičnost a nadčasový design.
Zápisník má měkkou, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani kapsa na vizitky a drobnosti, která je vyrobena z tkaniny a kartonu, textilní záložka, leták s historií MOLESKINE. Gramáž papíru je 70 g/m² a neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 21 x 29,7 cm, 96 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Garanție | 2 ani |
| Greutate | 0.565 |
| Lăţime | 21.5 cm |
| Înălţime | 29.7 cm |
| Lungime | 1.2 cm |
| Dimensiunea agendei | A4 (XXL) |
Tipul liniaturii ![]() |
pătrățel |
| Coperta | moi |
| Culoarea agendei | Negru |
| Numărul de file | 96 |
| Gramajul hârtiei | 70 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare