Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Praktický a moderní zápisník Moleskine Art Bullet v klasickém designu s ideálním rozvržením stran s prostorem pro písemné poznámky, plány a cíle.
Zápisník oceníte hlavně pro jeho praktičnost a moderní design. Zápisník má pevnou ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách a je obepnutý pružnou páskou proti samovolnému otevírání. Nechybí ani šikovná kapsa na vizitky a drobnosti, která je vyrobena z tkaniny a kartonu, dvě textilní záložky, list samolepek a leták s historií MOLESKINE. Papír slonovinové barvy s gramáží 120 g/m² neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 13 x 21 cm, 80 listů
Velikosti zápisníků a diářů:
| Garanție | 2 ani |
| Greutate | 0.346 |
| Lăţime | 1.5 cm |
| Înălţime | 21 cm |
| Lungime | 13 cm |
| Dimensiunea agendei | A5 (L) |
Tipul liniaturii ![]() |
punctat |
| Coperta | tare |
| Culoarea agendei | Negru |
| Numărul de file | 80 |
| Gramajul hârtiei | 120 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare