Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Unikátní pero 2 v 1 značky Lamy z kolekce Safari, která si zakládá na stylu, praktičnosti a kvalitě.
Twin pen LAMY Safari je pero 2 v 1 s unikátní technologií Wacom EMR, které bylo vyvinuto pro flexibilní a pohodlné použití, jak na digitálních médiích (tablet, smartphone, notebook), tak na klasických (papír). Jedná se o digitální psací systém a kuličkové pero v jednom nástroji, který spojuje to nejlepší z obou světů. Pero má tělo z odolného ABS plastu, jenž doplňuje ergonomický trojhranný úchop, kovový klip a vyměnitelný hrot (stylus) R 0,7 mm s více než 4000 úrovněmi tlaku. Nechybí ani důmyslný twist mechanismus pro změnu mezi systémy a náplň do kuličkového pera typu M 21.
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Pix cu bilă |
| Culoarea stiloului | Negru |
| Materialul stiloului | Plastic, Cupru |
| Greutate | 0.0174 |
| Lăţime | 8.1 cm |
| Înălţime | 20.5 cm |
| Lungime | 2.5 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare