Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Safir
Greutate
75 g
Rezistent la apă
100 de metri
BAZAROVÝ KUS - Hodinky vrácené zákazníkem, rozbalené a vyzkoušené. Nošené jeden den. Neznatelná oděrka na lunetě. Stav nových.
Hodinky Suunto Traverse Alpha kombinují kvalitní a pevné finské zpracování s plnou outdoorovou výbavou. Traverse Alpha mají kompozitové tělo, lunetu z nerezové oceli, safírové sklíčko a voduodpuzující nylonový pásek. Jsou navíc testovány podle vojenského standardu MIL-STD-810G (viz video). Hodinky se stanou Vaším průvodcem po divočině. Díky GPS a GLONASS navigaci Vás udrží přesně na zvolené trase. Speciální rybářské a lovecké funkce, jako například kalendář měsíční fáze, automatická detekce výstřelu, upozornění na východ slunce, trend vývoje počasí nebo červené podsvícení v noci, Vám umožní věnovat se naplno Vaší aktivitě.
Hlavní vlastnosti:
Součástí balení jsou hodinky, USB kabel, uživatelská příručka a karta záruky.
Celým označením jde o Suunto Traverse Alpha Stealth SS022469000
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești |
| Stil | Militare, Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 75 g |
| Mecanism | Quartz |
| Dimensiune carcasa | 50 mm |
| Grosimea carcasa | 15 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Compozit |
| Materialul geamului | Safir |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Gri |
| Materialul curelei | Textil |
| Culoarea curelei | Negru |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
| Controlat prin GPS / Radio | GPS |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Iluminare, Controlat prin GPS, Bluetooth, Termometru, Altimetru, Barometru |
Acumulator ![]() |
Da |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare