Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Mineral
Greutate
66 g
Rezistent la apă
50 de metri
Nejnovější model od značky Suunto. Univerzálnost v kompaktním a vylehčeném balení. Ruční výroba ve Finsku, ocelová luneta a minerální sklíčko zajistí vysokou odolnost ve všech prostředích. Spartan Trainer Wrist HR se může chlubit skvěle čitelným barevným displejem, optickým měřením srdeční frekvence a výdrží baterie až 30 hodin v tréninkových režimech se zapnutou GPS. Plně vybavené multisportovní hodinky s vysoce přesnou GPS v designu s nízkým profilem, připraveny zvládnout s Vámi trénink! S až 80 přednastevenými sportovními režimy jsou Suunto Spartan perfektním tréninkovým partnerem. Nezáleží jestli právě jdete běhat, na kolo, plavat nebo prostě jen tak do přírody, Spartan Trainer Vám bude skvělým společníkem.
Vlastnosti:
Balení obsahuje hodinky, USB kabel, uživatelskou příručku a kartu záruky.
Celým označením jde o Suunto Spartan Trainer Wrist HR Gold SS023426000.
Recenze a testy:
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 66 g |
| Mecanism | Quartz |
| Dimensiune carcasa | 46 mm |
| Grosimea carcasa | 14,9 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Poliamid ranforsat cu fibră de sticlă |
| Materialul geamului | Mineral |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Negru |
| Materialul curelei | Silicon |
| Culoarea curelei | Alb |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
| Controlat prin GPS / Radio | GPS |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Iluminare, Controlat prin GPS, Bluetooth, Altimetru |
Acumulator ![]() |
Da |
| Funcții suplimentare | ecran color, navigație GPS și urmărire, metrici sportive, monitor activitate zilnică, notificări prin vibrații, măsurare optică a ritmului cardiac |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare