Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Mineral
Greutate
74 g
Rezistent la apă
100 de metri
Novinka od firmy Suunto, multisportovní hodinky s GPS a optickým měřením srdeční frekvence v nejlepší kvalitě na trhu! Ruční výroba ve Finsku, ocelová luneta a minerální sklíčko zajistí vysokou odolnost ve všech prostředích. Spartan Sport Wrist HR se může chlubit skvěle čitelným barevným dotykovým displejem, vodotěsností do 100m a výdrží baterie až 30 hodin v tréninkových režimech se zapnutou GPS. Přečtěte si o hodinkách více v recenzi!
Plně vybavené multisportovní hodinky s vysoce přesnou GPS v designu s nízkým profilem, díky kterému zvládnete sundat neopren v depu ještě rychleji a díky kterému jsou hodinky navíc elegantní i mimo sportoviště. S až 80 přednastevenými sportovními režimy jsou Suunto Spartan perfektním tréninkovým partnerem. Sledujte a sdílejte své pokroky, nejlepší výkony a trénujte efektivněji se Suunto Movescount. Najděte zde nejlepší trasy pro Vaše aktivity s použitím "heatmaps" a nechte hodinky, ať Vás trasou provedou. Popřete logiku a dosáhněte skvělých výkonů ještě dnes!
Vlastnosti:
Balení obsahuje hodinky, USB kabel, uživatelskou příručku a kartu záruky.
Celým označením jde o Suunto Spartan Sport Wrist HR Sakura SS022664000
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 74 g |
| Mecanism | Quartz |
| Dimensiune carcasa | 50 mm |
| Grosimea carcasa | 16,8 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Poliamid |
| Materialul geamului | Mineral |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Gri |
| Materialul curelei | Silicon |
| Culoarea curelei | Roz |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
| Controlat prin GPS / Radio | GPS |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Iluminare, Controlat prin GPS, Bluetooth, Altimetru |
Acumulator ![]() |
Da |
| Funcții suplimentare | ecran tactil color, navigație GPS și urmărire, monitorizare optică a frecvenței cardiace, metrici sportive, monitor de activitate zilnică, notificări prin vibrații |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare