Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Titan
Materialul geamului
Safir
Greutate
71 g
Rezistent la apă
100 de metri
Skutečně prémiové hodinky současného cestovatele. Suunto Kailash jsou ručně vyrobeny ve Finsku z nejlepších materiálů, aby s Vámi vydržely všechny cesty, kam je vezmete. Luneta je z vesmírného titanu a sklíčko ze safíru. Díky pouzdru z kompozitu ze skelných vláken jsou navíc hodinky velmi lehké. Připravte se na barometr, výškoměr, kompas, čas řízený GPS, svítilnu, Find Back (naviguje vás zpět odkud jste vyšli) a navigaci k bodům zájmu, upozornění na blížící se bouři, čas východu a západu slunce a další. Speciální aplikace 7R pak funguje jako elektronický cestovatelský deník. Vybaveny genem 7R (který dle vědců může za touhu cestovat) Vám budou nepostradatelným pomocníkem při Vašich dobrodružstvích.
Hlavní funkce:
Součástí balení jsou hodinky, USB kabel, kovové pouzdro na hodinky, rychlý návod a karta záruky.
Celým označením jde o Suunto Kailash Carbon SS021238000
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 71 g |
| Mecanism | Quartz |
| Dimensiune carcasa | ∅ 50,4 mm |
| Grosimea carcasa | 14,7 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Compozit din fibră de sticlă |
| Materialul geamului | Safir |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Negru |
| Materialul curelei | Silicon |
| Culoarea curelei | Negru |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
| Controlat prin GPS / Radio | GPS |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Iluminare, Controlat prin GPS, Bluetooth, Altimetru, Barometru |
Acumulator ![]() |
Da |
| Funcții suplimentare | Navigație GPS - Find Back, notificări de la telefon inteligent, pedometru, răsărit și apus de soare, alertă de furtună apropiată, lanternă, alertă prin vibrații |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare