Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Mineral
Greutate
80 g
Rezistent la apă
50 de metri
Suunto Ambit 3 v provedení Sport, tedy v odlehčeném provedení s minerálním sklíčkem a lunetou z oceli a polyamidu, je nedocenitelný tréninkový nástroj pro všechny univerzální sportovce. Díky GPS dokáží změřit všechny pro trénink důležité údaje jako jsou vzdálenost, tempo, rychlost, kadence, výkon a další, které lze poté analyzovat, sdílet a zpracovávat prostřednictvím Movescount App. Předností Suunto Ambit 3 Sport je skvělá výdrž baterie - až 100 hodin záznamu. Ten je navíc díky skvělé přesnosti používán jako měřítko pro ostatní GPS zařízení. Dopřejte si bezkonkurenční výkonnost Suunto Ambit 3 Sport ve chvílích, kdy posouváte vlastní limity.
Hlavní funkce:
Součástí balení jsou hodinky, měřič srdeční frekvence Suunto Smart Sensor, USB kabel, rychlý návod a karta záruky.
Celým označením jde o Suunto Ambit 3 Sport Black HR SS020678000
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 80 g |
| Mecanism | Quartz |
| Dimensiune carcasa | 50 mm |
| Grosimea carcasa | 15,5 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Poliamid |
| Materialul geamului | Mineral |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Gri |
| Materialul curelei | Elastomer |
| Culoarea curelei | Negru |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
| Controlat prin GPS / Radio | GPS |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Iluminare, Controlat prin GPS, Bluetooth, Altimetru |
Acumulator ![]() |
Da |
| Funcții suplimentare | Navigație GPS și urmărire, notificări de la telefon inteligent, pedometru, funcții de antrenament - distanță, viteză, ritm, calorii arse și altele |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare