Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Mineral
Greutate
72 g
Rezistent la apă
50 de metri
Suunto Ambit 3 v provedení Run, tedy v provedení zaměřeném na běžce - s minerálním sklíčkem a lunetou z polyamidu, je nedocenitelný tréninkový nástroj pro všechny běžce, kteří tak mohou sledovat svůj trénink a rostoucí výkonnost. Díky GPS dokáží změřit všechny pro trénink důležité údaje jako jsou vzdálenost, tempo, rychlost, kadence, výkon a další, které lze poté analyzovat, sdílet a zpracovávat prostřednictvím Movescount App. Předností Suunto Ambit 3 Run je skvělá výdrž baterie - až 100 hodin záznamu. Ani ultra běhy tedy nebudou problém! GPS záznam je navíc díky skvělé přesnosti používán jako měřítko pro ostatní GPS zařízení. Užívejte si tréninkové plány, testy zotavení nebo navigaci na závodech i mimo ně se Suunto Ambit 3 Run.
Hlavní funkce:
Součástí balení jsou hodinky, USB kabel, rychlý návod a karta záruky.
Celým označením jde o Suunto Ambit 3 Run Black SS021256000
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 50 de metri |
| Greutate | 72 g |
| Mecanism | Quartz |
| Dimensiune carcasa | 50 mm |
| Grosimea carcasa | 15,5 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Poliamid |
| Materialul geamului | Mineral |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Gri |
| Materialul curelei | Elastomer |
| Culoarea curelei | Negru |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
| Controlat prin GPS / Radio | GPS |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Iluminare, Controlat prin GPS, Bluetooth, Altimetru |
Acumulator ![]() |
Da |
| Funcții suplimentare | Navigație GPS și urmărire, notificări de la telefon inteligent, pedometru, funcții de antrenament - distanță, viteză, ritm, calorii arse și altele |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare