Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Mineral
Greutate
89 g
Rezistent la apă
100 de metri
Suunto Ambit 3 v provedení Peak, tedy s minerálním sklíčkem a ocelovou lunetou, jsou určené k tomu, aby Vás dovedly na vrchol. Ať už jde o vrchol hory nebo vrcholný sportovní výkon, Ambit 3 jsou nejlépe vybavené GPS hodinky na trhu. Jsou určeny všem sportovcům a dobyvatelům, kteří využijí barometrický výškoměr, GPS tracking a navigaci, meteorologické funkce, propojení s mobilním telefonem a samozřejmě tréninkové funkce, které jsou společné s modelem Sport režimy. Ambit 3 se může pyšnit obrovskou výdrží baterie, která zvládne až 200 hodin GPS záznamu. Ten je navíc díky skvělé přesnosti používán jako měřítko pro ostatní GPS zařízení.
Hlavní funkce:
Součástí balení jsou hodinky, USB kabel, rychlý návod a karta záruky.
Celým označením jde o Suunto Ambit 3 Peak Black SS020677000
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor, Inteligente |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 89 g |
| Mecanism | Quartz |
| Dimensiune carcasa | 50 mm |
| Grosimea carcasa | 18 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Poliamid |
| Materialul geamului | Mineral |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Gri |
| Materialul curelei | Elastomer |
| Culoarea curelei | Negru |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
| Controlat prin GPS / Radio | GPS |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Iluminare, Controlat prin GPS, Bluetooth, Termometru, Altimetru, Barometru |
Acumulator ![]() |
Da |
| Funcții suplimentare | Navigație GPS și urmărire, notificări de la telefon inteligent, pedometru, răsărit și apus de soare, alertă de furtună iminentă, funcții de antrenament |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare