Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Safir
Greutate
81 g
Rezistent la apă
100 de metri
Suunto 9 Baro je nejpokročilejší model sportovních hodinek od finského výrobce a nástupce modelu Spartan Ultra. Díky inteligentnímu způsobu zacházení s baterií dokáží zaznamenat až 120 hodin aktivity včetně GPS pozice, navíc s dosud nevídanou přesností za použití technologie Fusedtrack. Přibyl také optický snímač tepové frekvence a dále možnost snadno měnit řemínky v domácích podmínkách.
Kvalitní zpracování samozřejmě zůstává již od minulých generací: safírové sklíčko, odolné provedení s vodotěsností do 100 m (podle potápěčské normy ISO 6245) nebo nabíjení pomocí magnetického konektoru. Samozřejmostí je také barometr, teploměr a funkce spojené s počasím, stejně jako sledování denní aktivity, monitor spánku, notifikace z chytrého telefonu nebo přes 80 připravených sportovních módů a možnost tvorby vlastních.
HLAVNÍ VÝHODY:
1) Inteligentní zacházení s baterií - hodinky mají 3 režimy záznamu GPS s různou přesností a výdrží baterie (Performance - 25h, Endurance - 50h a Ultra - 120h). Mezi těmito režimy lze přepínat i v průběhu aktivity jak automaticky, tak ručně. Navíc se hodinky učí jak s nimi zacházíte a přizpůsobí se - připomene nabití před tréninkem apod. Už se nestane, že Vám dojde baterie v průběhu tréninku!
2) Fusedtrack - technologie pro zpřesnění zaznamenávané trasy kombinuje data z GPS a ze senzoru pohybu. Výsledkem je úžasně přesný záznam s vysokou výdrží baterie.
3) Vyměnitelný řemínek - použití standardního 24 mm řemínku znamená, že si na své hodinky můžete dát jakýkoliv řemínek v dané šíři. Je libo kůži? Textil? NATO? Ocel? Originální řemínky lze navíc měnit bez použití nástrojů.
4) Optické snímání tepové frekvence - nejpřesnější na trhu díky použití nejkvalitnějších senzorů. Samozřejmě lze měřit a vyhodnocovat i 24/7 společně s ostatní aktivitou a spánkem.
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport, Outdoor |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 100 de metri |
| Greutate | 81 g |
| Mecanism | Quartz |
| Dimensiune carcasa | 50 mm |
| Grosimea carcasa | 16,8 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Poliamid ranforsat cu fibră de sticlă |
| Materialul geamului | Safir |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Gri |
| Materialul curelei | Silicon |
| Lățimea curelei | 24 mm |
| Culoarea curelei | Negru |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
Busolă ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
| Controlat prin GPS / Radio | GPS |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Busolă, Alarma, Iluminare, Controlat prin GPS, Bluetooth, Termometru, Altimetru, Barometru |
Acumulator ![]() |
Da |
| Funcții suplimentare | Notificări de pe telefon mobil, plan de antrenament automat, monitorizarea activității zilnice - pedometru, măsurarea pulsului, a caloriilor, măsurarea calității somnului și altele |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare