Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Mecanism
Quartz
Materialul carcasa
Plastic
Materialul geamului
Plastic
Greutate
36 g
Rezistent la apă
30 de metri
Suunto 3 Fitness - čistě jemné a přitom odolné hodinky pro všechny, kdo si cení aktivní životní styl a zároveň se nechtějí zbyteně zaobírat podrobnými metrikami a pokročilými tréninkovými metodami. Hodinky Vám samy vytvoří tréninkový plán na míru Vašim potřebám. Plán je adaptivní - průběžně se upravuje podle aktuální kondice a hodinky Vás v reálném čase provedou tréninkem.
Nechybí další funkce měření denní aktivity jako je 24/7 sledování kroků, aktivity, kalorií, spánku, monitorování zátěže a odpočinku, stejně jako mnoho sportovních režimů a dlouhá výdrž baterie.
Nastavte si správný poměr zátěže a odpočinku se Suunto 3 FItness!
Nu ești sigur de dimensiune?
Modele de dimensiuni de imprimare
(Pentru imprimare, setați Scală: Implicită)
| Tip | Pentru bărbătești, Pentru femei, Pentru unisex |
| Stil | Sport |
| Garanție | 5 ani |
| Rezistent la apă | 30 de metri |
| Greutate | 36 g |
| Mecanism | Quartz |
| Dimensiune carcasa | 43 mm |
| Grosimea carcasa | 14,3 mm |
| Forma carcasa | Rotundă |
| Materialul carcasa | Poliamid ranforsat cu fibră de sticlă |
| Materialul geamului | Plastic |
| Cadran | Digital |
| Culoarea cadranului | Verde |
| Materialul curelei | Silicon |
| Lățimea curelei | 20 mm |
| Culoarea curelei | Verde |
Alarma ![]() |
Da |
| Data | Da |
Timp dual ![]() |
Da |
| Iluminare | Da |
Cronograf ![]() |
Da |
Indicator al zilei săptămânii ![]() |
Da |
Indicator de rezervă de mers ![]() |
Da |
| Funcții | Data, Ziua săptămânii, Cronograf, Alarma, Iluminare, Bluetooth |
Acumulator ![]() |
Da |
| Funcții suplimentare | Notificări de pe telefon mobil, plan de antrenament automat, monitorizarea activității zilnice - pedometru, măsurarea pulsului, a caloriilor, măsurarea calității somnului și altele |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare