Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Skicář SketchPad značky Moleskine je vhodný na kresby, skici, malby i poznámky. Bude zkrátka skvělým pomocníkem pro zachycení každé inspirace a nápadu.
Skicář má pružnou, ve hřbetu šitou kartonovou vazbu s viditelným švem. Papír slonovinové barvy s gramáží 120 g/m² neobsahuje žádné kyseliny. Jednotlivé listy se pyšní vysokou kvalitou a dají se snadno vytrhnout. Nechybí ani kapsa na vizitky a drobnosti a leták s historií MOLESKINE.
Rozměry: 21 x 29,7 cm 24 listů
Velikosti skicářů:
| Garanție | 2 ani |
| Greutate | 0.751 |
| Lăţime | 21 cm |
| Înălţime | 29.7 cm |
| Lungime | 1.7 cm |
| Dimensiunea agendei | A4 (XXL) |
Tipul liniaturii ![]() |
curat |
| Coperta | moi |
| Culoarea agendei | Negru |
| Numărul de file | 24 |
| Gramajul hârtiei | 120 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare