Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Praktická sada dvou kapesních notesů značky Moleskine pro každou příležitost. Sešity mají pružnou vazbu a každá ze stran se dá snadno vyjmout. Právě proto se skvěle hodí jak pro každodenní zápisky, tak i jako praktický pomocník při plánování pracovního nebo školního dne. Papír s gramáží 70 g/m2 neobsahuje žádné kyseliny. Sešity navíc obsahují dvoubarevné samolepky.
Rozměry: 13 x 21 cm, 48 listů
Velikosti zápisníků:
| Garanție | 2 ani |
| Lăţime | 13 cm |
| Înălţime | 21 cm |
| Dimensiunea agendei | A5 (L) |
Tipul liniaturii ![]() |
curat |
| Coperta | moi |
| Culoarea agendei | Verde, Portocaliu, Albastru, Galben |
| Numărul de file | 48 |
| Gramajul hârtiei | 70 g |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare