Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Plnicí pero od značky Waterman ztělesňuje dokonalou kombinaci jednoduchosti a elegance v moderním designu.
Pero má lakované tělo i víčko a celý design podtrhují detaily pokovené nikl-palladiem. Své uživatele potěší také velmi kvalitním hrotem z ušlechtilé nerezové oceli a možností volby mezi klasickým inkoustovým plněním a náplní ve formě bombiček, díky čemuž zaručuje maximální komfort při psaní.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti
Typy hrotů:

| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri, Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Paladiu |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Greutate | 0.024 |
| Lăţime | 6.5 cm |
| Înălţime | 14 cm |
| Lungime | 6.5 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare