Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Moderní design s prvky nadčasovosti. Elegantní plnicí pera značky Waterman z kolekce Hémisphère představují jasný příklad čistého, jednoduchého designu, v němž se skrývá nekonečná hloubka dokonalosti. Štíhlá linie a dynamičnost nadchnou uživatele, kteří si zakládají na vytříbeném vkusu a osobitosti psaného písma.
Bíle lakované mosazné tělo i víčko doplňují detaily pokovené nikl-palladiem a hrot z ušlechtilé nerezové oceli. A právě díky těmto přednostem pero hravě obstojí při každodenním použití. Každý z modelů Hémisphère nabízí možnost volby mezi klasickým inkoustovým plněním a náplní ve formě bombiček, čímž navíc poskytuje uživateli maximální komfort při psaní.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

Recenze a testování:
| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri, Alb |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Alamă, Paladiu |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Posibilitate de gravare | Nu |
| Lăţime | 17.5, 7 cm |
| Înălţime | 3.8, 18 cm |
| Lungime | 7, 3.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare