Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Elegance a nádech moderna. Těmito vlastnostmi vynikají plnicí pera značky Waterman ze speciální edice Reflections of Paris v jednotném provedení, jenž v sobě kombinují nadčasovost, prvotřídní materiály a vysokou odolnost. Nadchnou tedy především uživatele, kteří si zakládají na vytříbeném vkusu a osobitosti psaného písma.
Tělo a víčko je vyrobeno z černě lakované mosazi a zdobí jej pozlacené detaily a víčko s reliéfní rytinou pokovené palladiem. Hrot o velikosti M je vyrobený z ušlechtilé nerezové oceli a je také pokovený zlatem, a právě díky těmto přednostem pero hravě obstojí u všech uživatelů zakládajících si na stylu a kvalitě i výraznosti písma. Každý z modelů Reflections of Paris je živým důkazem originality této kolekce a díky možnosti volby mezi klasickým inkoustovým plněním a náplní ve formě bombiček navíc poskytuje uživateli maximální komfort při psaní.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri, Galben |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Alamă, Oțel, Aur, Paladiu |
| Materialul vârfului | Oțel |
| Greutate | 0.0248 |
| Lăţime | 7 cm |
| Înălţime | 17.8 cm |
| Lungime | 3.8 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare