Vânzările de produse s-au încheiat. → Este în regulă, încearcă și alte produse similare din oferta Helveti.
Plnící pera značky Waterman z kolekce Exception jsou v pravém smyslu prestižním doplňkem fascinujícím i tím nejmenším detailem. Vynikají neobvyklým čtvercovým tvarem, originálními výrobními postupy i speciálně vyvinutým bajonetovým systémem.
Čtvercové tělo se čtyřmi vrstvami intenzivního modrého laku a dvěmi protilehlými stranami pokovenými stříbrem a palladiem dodávají peru luxusní nádech. Precizně leštěný 18karátový zlatý hrot o ryzosti 750/1000 částečně pokovený rhodiem zaručuje maximální komfort při psaní a bajonetový systém se postará o dokonalé spojení těla a úchopové části, což minimalizuje riziko vytečení náplně.
Vyrábí se varianty:
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
Typy hrotů:

| Garanție | 5 ani |
| Tipul stiloului | Stilou |
| Culoarea stiloului | Negru, Gri, Albastru |
| Tipul de umplere | Cartuș, Convertor |
| Materialul stiloului | Oțel, Paladiu, Argint |
| Materialul vârfului | Aur, Rhodiu |
| Lăţime | 16.5 cm |
| Înălţime | 5 cm |
| Lungime | 16.5 cm |
Pentru Garantăm acuratețea datelor.. Ai găsit o eroare? Scrieți-ne și obține 200 CZK pe cumpărarea unui ceas.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Ma-Jo 9-19
info@helveti.ro
Produsul este clasificat
Ai o întrebare? Lasă-ne un comentariu
Adăugați o întrebare